Paul Laros

Erdal Gürdal

Kuaför, Güzellik Salonu, Solaryum

FSM Özlüce

BABOR HSR DE LUXE


 Babor HSR de Luxe

BABOR’ dan bir Fenomen HSR de Luxe Anti-Aging Serisi

BABOR cildin yaşlanmasını yavaşlatan yüksek etkili yepyeni ürünü HSR de Luxe Anti-Aging Serisi ile dikkatleri üzerine çekiyor.BABOR kozmetik dünyasına yeni armağanı HSR de Luxe Anti-Aging serisi ile estetikte çığır açacak yepyeni bir buluşa imza attı.BABOR Ar-Ge Grubu, cildin yaşlanma nedenlerine ilişkin uzun yıllar boyunca yaptığı klinik veri çalışmaları sonucunda cevabın genler ve kromozomlarda olduğunu tespit ederek HSR de Luxe Anti-Aging Serisi’ni yarattı. Yeni bilimsel bulgular ışığı altında kullanılan doğal aktifler ile geliştirilen BABOR HSR de Luxe Anti-Aging Serisi, yaşlanma karşıtı bakımına özen gösteren kişilerin tüm beklentilerini karşılıyor.BABOR HSR de Luxe Anti-Aging Serisi, geçen zamanın getirdiği pigment lekelerini, kızarıklıkları, genişlemiş gözenekleri azaltmanın yanı sıra cildin yaşlanmasını yavaşlatmaya da yardımcı oluyor. Yüksek kapasiteli aktif maddeleri HSR Telovitin, HSR Lifting Integral Komplex ve siyah inci özlerinden oluşan sentez cilde bakım yaparken aynı zamanda cilt yaşlanmasının tüm belirtilerine karşı son derece etkili oluyor.HSR Telovitin : Hücre DNA’ sı içerisinde yer alan Telomer’ lerin (kromozomların son uçları) kısalmasını önlüyor. Böylece hücre DNA’ sının yaşlanmasını yavaşlatıyor, hücrelerin yaşam sürelerini uzatarak uzun süre canlı kalmasını ve içerdiği bakım ile de yenilenmesini sağlıyor.

 

HSR Lifting Integral kompleksi kırışıklık oluşumunun en önemli nedenleri ile mücadele ediyor. Kolajen ve Elastin liflerinin yeni oluşumunu destekleyen, destek dokusunu sıkılaştıran ve böylelikle kırışıklıkların azalmasını sağlayan Multitendyn içeriyor.Denizin ender hazinelerinden Siyah İnci Özü, yaşam için önemli olan 20 aminoasit ile çinko, selenyum, lityum, fosfor, iyot, demir ve magnezyum gibi zengin iz elementler içeriyor. Cilt fonksiyonlarını destekliyor ve HSR de Luxe aktif maddesinin etkisini artırıyor.

BABOR HSR de Luxe ürün serisi :
BABOR HSR de Luxe ultimate anti-aging cream: Cilde içerdiği Aloe Vera ile nem kazandırıyor, hyaluronik asit ile bu nemi ciltte bağlıyor. Macadamia cevizi yağı, badem yağı, avocado yağı ve panthenol ciltte ipeksi bir pürüzsüzlük yaratıyor.

BABOR HSR de Luxe ultimate anti – aging cream rich: Kuru ciltler için yaratılan zengin içerikli bu anti-aging kremi içerdiği sheabutter ile hydro lipid örtüsünü dengeliyor. Jojoba, badem ve üzüm çekirdeğinden elde edilen seçkin yağlar kuru olan cilde yoğun bakım yapıyor ve değerli lipidler kazandırıyor. İçerdiği panthenol stresli cildi sakinleştirirken vitamin E etkili bir radikal tutucu olarak görev yapıyor.

BABOR HSR de Luxe ultimate anti-aging serum: Yüksek etkili değerli aktif maddelerden oluşan bu serum özellikle cildin pürüzsüzleşmesi, sıkılaşması ve elastikiyet kazanması ile ilgili olarak kalıcı bir etki yaratıyor. İçerdiği aloe vera ile sakinleştirirken squalan ile cilt korunma setini kuvvetlendiriyor. Badem yağı ve panthenol ciltte ipeksi bir pürüzsüzlük yaratıyor.

 © Erdal Gürdal 2016. All rights reserved