Paul Laros

Erdal Gürdal

Kuaför, Güzellik Salonu, Solaryum

FSM Özlüce

SAÇLARINIZIN PARLAKLIĞINI ARTTIRMAK İÇİN 5 ÖNERİ


 Saçlarınızın Parlaklığını Arttırmak İçin 5 Öneri

1. Derinlemesine bakım yaparak daha sağlıklı ve daha güçlü saçlara sahip olmak için en azından haftada bir kere bakım kremi uygulayın. Canlı saçlar genelde ışıl ışıl olacaktır. Derinlemesine bakım kremini uygularken ürünün saç köklerine kadar inmesini sağlayın ve saç derinize nüfus etmesi için saçlarınızı streç filmle sarın.

2. Arındırıcı şampuan yada temizleyici şampuan kullanarak bakım ürünlerinin saçlarınızda yarattığı tahribatı önleyin. Çok fazla saç bakım ürünü kullanımı, saçlarınızın ağırlaşmasına ve donuk görünmesine neden olur. En azından ayda bir kere saçlarınıza doğal temizlik uygulayın.

3. Saçınızı soğuk su ile yıkayın bakım ürünlerini saçınızdan arındırıp saçınızı duruladıkdan sonra. Bu saç derinizin görünmemesine ve saçınızın her telinin ayrı ayrı parlamasını sağlar.

4. Saçınıza karşı nazik olun ve sıcak aletlerin kullanımından mümkün olduğunca kaçının. Çünkü saçınıza uyguladığınız ısı, saçınızın kurumasına ve gözeneklerin tahriş olmasına neden olur.

5. Saç kurutma makinenizin ucunu devamlı alttan tutarak saçınızı kökten uca doğru kurutun. Bu şekilde saç derinizin hem daha yumuşak hemde daha parlak kalmasını sağlamış olursunuz.
© Erdal Gürdal 2016. All rights reserved